Комерція. Співпраця

Шановні партнери! Щораз більше зусиль підприємцям доводиться докладати для досягнення успіху. А для споживачів їхніх товарів та послуг стає непосильним завданням зорієнтуватися у цьому хаотичному розмаїтті.

Нові торгові марки, бренди та найменування з’являються на ринку з неймовірною швидкістю.Логічно, що у такій ситуації бренд стає інструментом підвищення ефективності бізнесу. Інша річ, – яким чином і якими засобами просувати цей бренд серед тісного засилля інших. У 1994 році ми створили і розвинули свій власний бренд – БРОК.

В його основі – нагальна потреба наших партнерів розвиватися, і саме цей розвиток є умовою і найголовнішим завданням БРОКу.Ми просуваємося уперед разом з нашими найпершими, давніми партнерами у спільних рекламних проектах, не забуваючи про те, що розширюючи коло однодумців, залучаючи нових партнерів, всі стаємо сильнішими та успішнішими.

Результат багаторічної праці – будівельні і дизайнерські проекти у будівництві, меблевому виробництві, оформлення «під ключ» відділень «Укртелекому», магазинів-салонів, банків по всій Західній Україні.

Розширюється спектр пропозицій і в рекламних проектах. Наш підхід до проведення рекламних заходів – завжди фаховий і випробуваний часом, однак разом із розвитком ринку та споживацьких уподобань ми завжди чутливо і уважно ставимося до нетрадиційних видів реклами, відбираючи з них найкреативніші і найдоступніші.

За більше ніж 15 років діяльності ми нагромадили багатий банк найцікавіших місць для встановлення стелл, дахових конструкцій, панно, брандмауерів у місті Львові, і він – до послуг наших клієнтів. Налагоджені і відпрацьовані комунікації із засобами масової інформації, вивчено медійний ринок області.

Ваша реклама із нашою допомогою дійде до численної і різноманітної аудиторії ВИШів, бізнес-центрів, спортклубів, нічних клубів та супермаркетів, стане відомою у всіх обласних центрах України та, насамперед, у Львові.