Друк банера

Друк банера давно з успіхом застосовується в проведенні рекламних компаній по усьому світі. Будучи традиційним і апробованим засобом зовнішньої реклами, друк банера зарекомендував себе як один з найбільш ефективних інструментів рекламного впливу на аудиторію. Саме широта охоплення аудиторії стала причиною популярності друку банера в рекламодавців, багато хто з яких використають рекламні щити як основний інструмент повідомлення рекламної інформації до потенційного клієнта. У поле охоплення рекламного щита попадає будь-яка людина на вулиці, його габаритні розміри дозволяють із однаковою легкістю донести інформацію, як до пішохода, так і до автомобіліста, а якісний друк банера багаторазово підсилює ефективність рекламного повідомлення.

Пропет на власній виробничій базі виготовляє друк банера, як для зовнішнього застосування, так і для використання усередині точок продажів. Досвід роботи в даному сегменті та новітнє технічне устаткування дозволяють гарантувати висока якість виробленої продукції.

Широкоформатний друк на папері

Широкоформатний друк на папері один з найпоширеніших видів міської реклами. Широкоформатний друк давно зарекомендував себе як один з найбільш ефективних видів зовнішньої реклами. Успіх широкоформатного друку на папері в першу чергу пов'язаний з величезною кількістю рекламних контактів. Величезне охоплення аудиторії робить широкоформатний друк незамінним засіб при веденні успішної рекламної кампанії. Сьогодні широкоформатний друк на папері є одним із самих бажаних рекламо носіїв. Розмаїтість форматів дозволяє максимально точно спланувати рекламну акцію й оптимізувати її ефективність.

Пропет пропонує комплексний підхід до реалізації успішної рекламної кампанії по широкоформатному друці. Високотехнологічне виробництво дозволяє в короткий термін виготовити друк будь-якого формату: від брандмауерів і біллбордів, афіш і сіті-формату. Контроль якості виробленої продукції здійснюється на всіх стадіях виробничого циклу.

Широкоформатний друк на плівці

Широкоформатний друк на плівці широко застосовується в зовнішній рекламі. На сьогоднішній день це, мабуть, один із найбільш потрібних видів реклами, що відіграють ключову роль у проведенні успішної рекламної кампанії.

Популярність широкоформатного друку на плівці зв'язана в першу чергу з величезним охопленням рекламної аудиторії. Магістральний щит, біллборд, має прямий і безпосередній вплив на водіїв і пасажирів транспортних засобів, тобто на аудиторію, що представляє собою переважно середній клас суспільства. Рекламний вплив широкоформатного друку на плівці на цей сегмент аудиторії ідеально підходить для просування більшості товарів масового споживання.

Широкоформатний друк на сітці

Широкоформатний друк на сітці один з найпоширеніших видів міської реклами. Широкоформатний друк давно зарекомендувала себе як один з найбільш ефективних видів зовнішньої реклами. Успіх широкоформатного друку на сітці в першу чергу пов'язаний з величезною кількістю рекламних контактів. Розмаїтість форматів дозволяє максимально точно спланувати рекламну акцію й оптимізувати її ефективність.

Постпродукція

 • Набивання люверсів (Ǿ 10мм, 12 мм);
 • Паяння кишень;
 • Паяння частин зображення (потрібно, якщо розмір готового носія більше ширини матеріалу для друку);
 • Обрізання по розміру;
 • Проклейка/паяння краю зображення;
 • Упаковка та інші види робіт.

Цифровий друк

Цифровий широкоформатний друк з успіхом застосовується в зовнішній рекламі й для оформлення інтер'єрних місць продажів по усьому світі. Будучи найбільш апробованим і одним з найефективніших  засобів комунікацій з потенційним споживачем, цифровий широкоформатний  друк сполучає в собі комплекс найважливіших технічних характеристик, як високій роздільній здатності - до 720 dpі, швидкість виготовлення, широка гама використовуваних матеріалів - банер, світловий банер, самоклеюча плівка, папір, банерна сітка.

Завдяки технічним особливостям і доступній ціні друкована продукція, виготовлена за цифровою технологією, одержала величезну популярність серед абсолютної більшості рекламодавців.

Технології цифрового широкоформатного друку застосовуються для виготовлення багатьох видів рекламоносіїв:

 • рекламних щитів (біллбордів)
 • міських широкоформатних панно (брандмауери та інші)
 • реклами на транспорті
 • сіті-формату
 • інтер'єрних великогабаритних плакатів
 • оформлення вітрин
 • світлових коробів
 • афіш
 • постерів.

Пропет пропонує друковану продукцію, виконану за технологією цифрового широкоформатного друку для зовнішньої реклами й інтер’єрного використання, виготовлену на устаткуванні відомої  компанії Nur Macroprinter. Надійність в експлуатації, швидкісні і якісні характеристики yстаткування, а також досвід роботи нашої компанії  дозволяють  нам виготовляти  друковану продукції для локальних брендів  і рекламних агентств. Пропет пропонує весь спектр послуг, пов'язаних з виготовленням цифрового друку будь-якого формату.

Обладнання

Характеристика обладнання NUR Fresco 3200 та NUR Ultima 5000:

 • Промислова виробнича потужність, що досягає 75 м2 за годину дозволяє досягти високої продуктивності та збільшення обсягів виробництва;
 • Надійне, високоякісне чорнило на основі сольвенту забезпечують довговічність та яскравість кольорів;
 • Восьмиколірна модель друку дозволяє досягти фото-реалістичної якості зображення;
 • Безперервна система подачі чорнила "крапля за краплею" дозволяє досягти щільності й насиченості кольору в зоні друку;
 • Точний відступ забезпечує більшу продуктивність;
 • Технологічний процес друку з рулону на рулон забезпечується точним набором осей;
 • Повна герметичність у зоні друку забезпечує стійкість кольору й екологічно комфортні умови роботи;
 • Інтегрований механізм на сітці без підкладки легко перемикається на друк інших видів матеріалів для більшої продуктивності й повної сумісності друку всіх видів матеріалів;

Конкуренція на ринках широкоформатного друку вимагає високої продуктивності й приголомшливої якості зображення. Високошвидкісний та чіткий друк, зручність в експлуатації широкоформатних струменевих принтерів NUR Fresco 3200®NUR Ultima 5000® позбавлять Вас від необхідності пошуку компромісів. Ми швидко і якісно виконаємо будь-які замовлення - від термінових до потребуючого тривалого процесу друку, від виробництва зовнішніх банерів до рекламно-оформлювальних матеріалів з фото-реалістичним зображенням, необхідним для оформлення місць продажу.